skip to Main Content
liczby
liczby mobile

Usługi księgowe Bielsko Biała – co możemy dla Ciebie zrobić

Zajmujemy się zróżnicowanymi usługami księgowymi od ponad 15 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie do rzetelnej obsługi i opieki nad finansami wielu firm, nie tylko na terenie Bielsko Białej. Jesteśmy świadomi, jak bardzo ważna jest współpraca między działem księgowości, a firmą, dlatego dbamy o ścisły, profesjonalny kontakt i indywidualne podejście. Jesteśmy elastyczni i gotowi na kompromisy. Wszelkie usługi księgowe wykonujemy w sposób szybki, ponieważ wiemy jak liczy się czas w biznesie. Oszczędzamy jednocześnie na zbytecznym kontakcie, dzięki właściwej organizacji wewnątrz naszego biura. Możesz nam zaufać w dochowaniu wszelkich tajemnic dotyczących informacji i dokumentów z księgowości. Zlecając nam wszystkie usługi księgowe możesz być spokojny i w pełni skupiony na prowadzenie własnego biznesu. Możemy dojeżdżać nie tylko do Bielska, ale i na cały Śląsk.

W czym możemy pomóc w ramach usług księgowych:

obsługa podatników rozliczających się w formie ryczałtu (ewidencja przychodów, karta podatkowa)
prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość)
prowadzenie rozliczeń wspólnot mieszkaniowych
prowadzenie rejestrów VAT
prowadzenie ewidencji ŚT i wyposażenia, ewidencji przebiegu pojazdów oraz innych
sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i ZUS
sporządzanie deklaracji i zgłoszeń (CIT, PIT, VAT, NIP)
prowadzenie rozliczeń podatku akcyzowego
przygotowywanie sprawozdań statystycznych i INTRASTAT
przygotowywanie przelewów do US i ZUS

Usługi księgowe online

Będąc tak długo na rynku wciąż stawiamy na nowoczesne rozwiązania w ramach kompleksowych usług księgowych. Znając zapotrzebowanie dzisiejszych przedsiębiorców, przygotowaliśmy szeroki zestaw usług online. Jest to doskonałe udogodnienie, szczególnie jeśli zależy Ci na szybkiej komunikacji i obiegu dokumentów. Gwarantujemy też pełne bezpieczeństwo archiwizowania wszystkich danych.

Usługi internetowe naszego biura księgowego obejmują między innymi takie udogodnienia jak:

Fakturowanie

Komfortowe i łatwe narzędzie służące do wystawiania faktur, które błyskawicznie trafiają do nas. Zapewniamy czytelną bazę kontrahentów i towarów, jak również rozbudowane opcje wystawiania faktur z własnym logo.

Obieg dokumentów

Pomoc w przesyłaniu dokumentów w sieci w dowolnych formatach. Wszystkie pliki mogą zostać odpowiednio opisane i zaksięgowane. Pozwala to oszczędzić czas i ograniczyć liczbę wizyt w naszym biurze w Bielsku-Białej.

Podgląd danych

Wgląd i kompleksowe monitorowanie danych księgowych naszych klientów. Po zalogowaniu się do panelu uzyskują Państwo dostęp do bieżących informacji. Ważna jest tutaj skuteczna i niezwykle szybka komunikacja.

Magazyn

Pomoc przy prowadzaniu kilku magazynów, wystawianiu różnego rodzaju dokumentów magazynowych, jak również zarządzanie i kontrolowanie wszelkich zapasów. System pozwala na automatyczne generowanie zamówień.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowany naszymi usługami? Nie krępuj się i zadzwoń! Obiecujemy profesjonalne podejście, rzetelność w prowadzeniu księgowości i ścisły, bieżący kontakt. Działamy na terenie Bielsko Białej, jak i całego Śląska. Dzięki rozwiązaniom online możemy być mobilni, a na specjalne życzenie – podjechać do Twojej siedziby. Usługi księgowe w Caver to gwarancja zaufania i bezpieczeństwa. Zapraszamy!

usługi nagłówek
budowanie mobile
Back To Top