Skip to content

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Stare Bielsko)

Poszukujemy pracownika w ramach praktyki, stażu lub pracy dorywczej.

W czym nam będziesz pomagać?

Ogólnym celem tego stanowiska jest pomoc księgowym biura we wprowadzaniu dokumentacji księgowej, archiwizacji dokumentów, kontroli wprowadzanych zapisów oraz administracyjnych pracach biurowych.

Kogo szukamy?

Szukamy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze księgowości. Potrzebna Ci będzie dobra znajomość pakietu MS Office, zaangażowanie oraz skrupulatność. Szukamy młodej osoby w trakcie studiów ekonomicznych na uczelni wyższej bądź w szkole pomaturalnej. Cenimy osoby z umiejętnością pracy w zespole oraz chęcią dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w nowoczesnym biurze, gdzie zadbamy, aby pracowało Ci się wygodnie
  • Elastyczne godziny pracy umożliwiające kontynuację nauki (praca minimum 10 godzin tygodniowo)
  • Pracę w miłej atmosferze oraz opiekę mentora przez pierwsze tygodnie
  • Rozwojowe szkolenia branżowe oraz, zależnie od potrzeb, przeszkolenie w zakresie obsługi sprzętu biurowego

Wszystkie osoby spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@caver.pl.

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji klauzuli o następującej treści:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Caver Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Zapłocie Małe 42A, NIP: 5472130994, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Back To Top