skip to Main Content

Tradycyjne biuro rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe proponuje tradycyjną współpracę dla osób, które nie ufają nowoczesnym technologiom i nie czują się pewnie w sprawach związanych z Internetem. Siedzibą naszej firmy jest Bielsko-Biała, lecz obsługujemy cały Śląsk. Jesteśmy przekonani, że dzięki swobodnemu wyborowi między osobistym dostarczaniem nam określonych dokumentów finansowych, a pozostawieniem odbioru w naszej gestii, współpraca będzie przebiegała płynnie i bez zakłóceń. Przy każdym kontakcie służymy profesjonalną pomocą i doradztwem w kwestiach księgowych i rachunkowych.

Księgowość tradycyjna, czy moduł internetowy? Na każdym etapie naszej współpracy mają Państwo możliwość zmiany dotychczasowej formy i dopasowania jej do własnych potrzeb. Jako profesjonalne biuro rachunkowe dbamy o jak najwyższy komfort naszych klientów.

Jeśli Państwa firma prowadzi jednak działalność na dużą skalę i niemożliwe jest przekazywanie wszystkich istotnych dokumentów, wyspecjalizowany pracownik biura rachunkowego Caver może prowadzić księgowość oraz weryfikować i wprowadzać dokumenty zdalnie w siedzibie Państwa firmy, niezależnie czy znajduje się ona w Bielsku-Białej, czy w innym mieście na Śląsku.

Internetowe biuro rachunkowe

Stosowane przez nas rozwiązania internetowe dają Państwu możliwość dostępu do wszelkich danych i statystyk dotyczących finansów Państwa firmy, niezależnie od miejsca, w którym się Państwo obecnie znajdują. Księgowość „on-line” to wspaniały sposób na monitorowanie postępów prac księgowych wykonywanych przez nasze biuro rachunkowe. Dostęp do panelu klienta umożliwia podgląd wszelkich danych, niezależnie od miejsca, w którym się obecnie przebywa. Dzięki niemu można również drukować raporty, wszelkie zestawienia, jak również eksportować dane do arkusza Excel. Śląsk, Mazury, Bielsko, a może Warszawa? W każdym z tych miejsc mogą Państwo na bieżąco kontrolować swoje finanse. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych i odpowiednie systemy szyfrujące.

Proces księgowania rozpoczyna się od razu po otrzymaniu od Państwa dokumentów. Wtedy też każdy Klient otrzymuje 24-godzinny dostęp do wszelkich danych.

Biuro Rachunkowe Caver spełnia potrzeby klientów wykorzystując wszelkie możliwości, które dają nowoczesne technologie. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania naszych rozwiązań on-line.

Back To Top